Historie a myšlenka GT Bros

Klub GT Bros byl oficiálně založený 9.10.2020Zakladatel nabral zkušenosti v konkurenčním GT RACE a rozhodl se, se svými přáteli založit vlastní klub. První šampionáty se vedli v tradici starších dílů série Gran Turismo.
„Vyrastal som prevažne na Gran Turismo 3 a 4,“
 Mário Hajduch (zakladatel).

V novodobé historii GTB převzal vedení nad organizací Ondřej Mizsár aka Woodrider
Snažíme se hlavně organizovat kompetitivní i odlehčený šampionáty s maximálním využitím možností, které nové díly Gran Turisma poskytují. Také se snažíme o spojování komunity, společné hraní na partě tak, aby nikdy nezmizela vášeň s hraní této hry, kterou všichni milujem.“

Chcete podpořit naši organizaci?

Každá sranda něco stojí a u organizování šampionátů a chodu celé organizace to není jiné. Pokud se chceme posouvat dál a nabízet lepší šampionáty s čím dál lepšími cenami tak to sami zvládáme horkotěžko. Proto každý peněžní dar, který nám přijde je nesmírně důležitý a je to pro nás neskutečná vzpruha v tom stále pokračovat a budovat tuhle skvělou organizaci.
Děkujeme

Číslo českého účtu: 323 940 216/0300

Pokud nás chcete podpořit ze Slovenska, tak zde máte IBAN a SWIFT: 

IBAN: CZ38 0300 0000 0003 2394 0216

SWIFT: BCI (SWIFT) CEKOCZPP

Peníze, které pošlete, budou vynaloženy např. na chod internetových stránek, nákup pohárů, zaplacení externích komentátorů atd.

Děkujeme za jakoukoliv podporu

BARVY gtBROs

Máme dvě oficiální barvy. Hlavní barava je modrá ale taktéž i kombinace modré a oranžové. Jestli si zvolíte čistě modrý nebo modro-oranžový polep na vozidlo je jen na vás. Aby jste si i vy mohli vytvořit polep GT Bros, tak v přiložených obrázcích najdete čísla barev, které když zadáte, tak vám vznikne daná barva.

Design gtbros

Gran Turismo 7
Gran Turismo SPORT
Gran Turismo 7
Gran Turismo SPORT

Admin team

Mário Hajduch

Zakladatel
E-Mail: mariohajduch@gtbros.eu

Risky_Replicant

Testovací jezdec

Aleš Till

Testovací jezdec, poradce