História a myšlienka GT Bros

Klub GT Bros bol oficiálne založený 9.10.2020. Zakladateľ nabral skúsenosti v konkurenčnom GT RACE a rozhodol sa so svojimi kamarátmi založiť si vlastný klub. Vďaka inšpirácii, ktorú GTB čerpá zo starších dielov Gran Turisma organizujeme šampionáty v sekcii „Retro Series.“ „Vyrastal som prevažne na Gran Turismo 3 a 4,“ povedal Mário Hajduch. Tieto retro šampionáty striedame aj so svojimi vlastnými ideami. Ďakujeme, že jazdíte s nami a pomáhate nám napredovať.

Ako nás môžete podporiť?

Môžete nám poslať dobrovoľný príspevok, výška čiastky je len na vás. Z peňazí, ktoré obdržíme hradíme ceny pre jazdcov, chod našej internetovej stránky a budúci rozvoj. V našom klube jazdí pomerne veľa ľudí, preto by som chcel každému pripomenúť, že keď pošle viacej ľudí malú čiastku, tak je to lepšie ako, keď nám niekto pošle celú výplatu. Sme klub a preto by sme mali držať pri sebe. Ďakujeme vám všetkým za každý jeden príspevok, ktorý sme od vás obdržali.

Číslo českého účtu: 1239278068/3030

Číslo slovenského účtu: IBAN SK37 0900 0000 0051 7617 6387

Farby GT Bros

Máme dve oficiálne farby. Hlavná farba je modrá ale taktiež aj kombinácia modrej a oranžovej. Či si zvolíte čisto modrý alebo modro-oranžový polep na vozidlo je len na vás. Aby ste si aj vy mohli vytvoriť polep GT Bros, tak v priložených dvoch obrázkoch nájdete čísla farieb, ktoré keď zadáte tak vám vznikne daná farba.

Gran Turismo 7
Gran Turismo SPORT
Gran Turismo 7
Gran Turismo SPORT

Admin team

Mário Hajduch

Zakladateľ
E-Mail: mariohajduch@gtbros.eu

Petr Jakušev

Poradca, prevádzkovateľ eShopu

Risky_Replicant

Testovací jazdec

Aleš Till

Testovací jazdec