Partneri

Partneri klubu GT Bros vám prinášajú kvalitné ceny, livestreamy a rôzne inovácie vo svete simracingu na českej a slovenskej scéne.

DATOS BAU s.r.o.

DATOS BAU s.r.o. je naším generálnym sponzorom. DATOS BAU je stavebná spoločnosť pôsobiaca na SVK, CZ, AT a DE. Táto firma sa zaoberá inžinierskymi sieťami, čiže INTERNETOM. Taktiež je to EKO firma, ktorá sa zaujíma o súčasný stav lesov a doplnenie stavu stromov v prírode .

Internetové stránky DATOS BAU s.r.o.:

datos.sk

datos.international

 

Sabotage Esports

GT Bros spolupracuje so Sabotage Esports. Je to klub, ktorý propaguje a organizuje E-Športové podujatia, či už online alebo rôzne turnaje. Základom tejto organizácie Sabotage Esports je FIFA PRO Clubs a Ultimate. V hre Gran Turismo jazdci netvoria klub ale team. 

Kliknutím na odkaz sa dostanete na FB stránku Sabotage Esports.

Logo Sabotage Esports
Design Sabotage Esports

Jazdci Sabotage Esports

Reuma Stochastik / Dušan Vavrek

Leader Racing Teamu, zakladateľ, admin a co-manager FIFA klubu Sabotage Esports. Majiteľ firmy DATOS BAU, ktorá je naším sponzorom.

Otopepek / Radek Lukáš

Zakladateľ, admin a manager FIFA klubu Sabotage Esports.

Temple of Speed

Jsme pomalý magazín o rychlých, zajímavých či obskurdních autech. Píšeme živé příběhy z dějin automobilismu a jsme ten „divný web“, který na internetu už léta hledáte. To psal se rok 2010, když parta nadšenců dala vzniknout facebookové stránce Temple of Speed. Dnes jste na webu, který nechce být jen nějakým zpravodajským webem o autech. Chce přinést kvalitní obsah a zážitek, jako když čtete opravdový tištěný magazín. Tak, jak to máme všichni rádi.

Internetová stránka magazínu Temple of Speed:

templeofspeed.cz