Gran TUrismo World Championship

Blíži sa nám výročie jedného roku existencie klubu GT Bros! Tento šampionát by mal byť naše majstrovské dielo roku 2021. Opotrebenie pneumatík  a spotreba paliva sú nastavené na každú trať inak.  Každý závod je nastavený na vytrvalostný s odpočtom 40 minút, kvalifikácia 10 minut. Vozový park v tomto šampionáte je v hodnote 6 829 500 herných kreditov, Gr.4, Gr.3 a Gr.1 autá určite máte. Jazdné asistenty sú okrem ABS zakázané.

VÝsledky

Lobby A.

PořadíJezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závod6. závod7. závod8. závod9. závod10. závod11. závod12. závodCelkem
1.PRiMA_Szabi15151545
2.Marzi_CZE12121236
3.KSZR_Fishkaa1414735
4.KSZR_napPALI911381435
5.GRT_Timmy1013932
6.KKR_POdma_A_F0111324
7.JirkaNeposeda0101020
8.Suchy08870815
9.GTB_chazzy_001111
10.KKR_Hulip9009
11.JJRT_divas_sk0909
12.GTB_VincentVega8008
13.JJRT_AppleMag6006
14.GTB_Jarna750 / GTB_McM1ky0000
15.KKR_Tsubaki0000

Lobby B.

PořadíJezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závod6. závod7. závod8. závod9. závod10. závod11. závod12. závodCelkem
1.bixente_CZ13141542
2.Gecko4315121441
3.JJRT_Honza11151339
4.kozlik7912131035
5.external_jasmine88824
6.GTB_vlastahouska510621
7.SRS_TheFefr1001121
8.VanMilten911020
9.GTB_FilipGT3147920
10.MaydaCZ74718
11.GT_Jiri_Jorge061218
12.Trenek7765415
13.BarPet16339012
14.GTB_Vojta892349
15.Co_chces0000

2.10.

Alpine A110

Výkon a váha: 100%

Trať: Alsace Vesnice II

Čas na trati: 19:30

Spotreba pneumatík: 15x

Spotreba paliva: 5x

Pneu: ST

9.10.

Greddy Fugu Z

Výkon a váha: 100%

Trať: Lago Maggiore GP

Čas na trati: 18:15

Spotreba pneumatík: 12x

Spotreba paliva: 3x

Pneu: SS

16.10.

RE Amemiya RX-7

Výkon a váha: 100%

Trať: Dragon Trail Záhrady

Čas na trati: 13:00

Spotreba pneumatík: 5x

Spotreba paliva: 3x

Pneu: SS

23.10.

Chevrolet Camaro ZL1 1LE Package

Výkon a váha: 100%

Trať: Blue Moon Bay Speedway II

Čas na trati: 10:30

Spotreba pneumatík: 3x

Spotreba paliva: 1x

Pneu: ZT

30.10.

Kategória vozidla: Gr.B

Výkon a váha: 450HP a 1100KG

Trať: Fishermans Ranch

Čas na trati: 16:45

Spotreba: Vypnutá

6.11.

Kategória vozidla: Gr.4

Výkon a váha: Rovnováha výkonu zapnutá

Trať: Red Bull Ring

Čas na trati: 5:30

Spotreba pneumatík: 6x

Spotreba paliva: 3x

Pneu: ZT

13.11.

BMW VGT Gr.X

Výkon a váha: 100%

Trať: Nürburgring Nordschleife

Čas na trati: 10:00

Spotreba pneumatík: 4x

Spotreba paliva: Vypnutá

Pneu: ZS

20.11.

Kategória vozidla: Gr.3

Výkon a váha: Rovnováha výkonu zapnutá

Trať: Interlagos

Čas na trati: 19:15

Spotreba pneumatík: 6x

Spotreba paliva: 3x

Pneu: ZT

27.11.

Toyota FT-1 VGT Gr.X

Výkon a váha: 100%

Trať: Fuji International Speedway

Čas na trati: 5:00

Spotreba pneumatík: 4x

Spotreba paliva: 2x

Pneu: ZS

4.12.

Kategória vozidla: Gr.1 (1988-1992)

Výkon a váha: Rovnováha výkonu zapnutá

Trať: La Sarthe

Čas na trati: 7:00

Spotreba pneumatík: 3x

Spotreba paliva: 2x

Pneu: ZS

11.12.

Kategória vozidla: SF19 Gr.X

Výkon a váha: 100%

Trať: Suzuka Circuit

Čas na trati: 7:45

Spotreba pneumatík: 3x

Spotreba paliva: 2x

Pneu: ZS

18.12.

Kategória vozidla: F1500T-A Gr.X

Výkon a váha: 100%

Trať: Spa-Francorchamps

Čas na trati: 12:00

Spotreba pneumatík: 3x

Spotreba paliva: 1x

Pneu: ZM