Archív

GT Wolrd series 2

Šampionát po vzoru GTWS Manufacturers Cup. Pojede se tedy v kategoriích Gr. 3 a 4 na reálných tratích a s různými závody

GTB Summer festival

Letní pohodový šampionát, kde se trať i vozidlo se vybírá náhodně na základě rulety. Jezdí se s vozidly N, GR3 i GR4.

GT World series

Nový šampionát po vzoru GTWS Manufacturers Cup. Pojede se tedy v kategoriích Gr. 3 a 4 na reálných tratích a s různými tipy závodů

GTB Selection

Šampionát pre jednotlivcov bez tuningu, na každé preteky bude stanovené jedno auto aby sme dosiahli čo najviac vyrovnané súboje na trati. Navrhnuto jezdci GT Bros

Europe Porsche GT3 CUP

Šampionát pre jednotlivcov bez tuningu, s rovnováhou výkonu a s vozidlom Porsche 911 RSR (Gr.3). Možný bude aj postup a prepad z lobby do lobby.

Clubman Cup 600

Šampionát v ktorom si vy môžete vybrať s akým autom budete pretekať ak spĺňa požadované kritéria. Bude sa pretekať len v jednej lobby s povoleným ladením. 

GRAN TURISMO ALL STARS

 
 

Týmový šampionát v ktorom sú na trati spoločne vozidlá kategórie Gr.1, Gr.2, a Gr.3. Šampionát je bez ladenia a s rovnováhou výkonu.

N CHAMPIONSHIP

 

Vozidlá kategórie N, ktoré vybralo GT Bros do prvého šampionátu v GT7. Preteky bez ladenia do ktorých sa môžete registrovať samostatne a tým pádom sa nemusíte báť o prípadnú neúčasť v pretekoch.

Group C

Séria pretekov vytvorená v spolupráci s hráčom Risky_Replicant. Táto séria sa skladá z piatich pretekov, na výber máte z piatich áut skupiny C.

GROUP 4 CUP

Vozidlá kategórie Gr.4 s motorom uprostred, pri navrhovaní tohto šampionátu sme spolupracovali s JJ Racing Team. Šampionát je zostavený len zo svetových tratí.

NOSTALGIC CAR FESTIVAL

Séria nostalgických pretekov vytvorená v spolupráci s magazínom Temple of Speed. Táto séria sa skladá z piatich pretekov, štyri preteky na Nordschleife a posledné preteky budú na trati Goodwood Motor Circuit. 

Gran Turismo World Championship

Vozidlá kategórie N, Gr.B, Gr.4, Gr.3, Gr.1 a aj niekoľko skvostov z kategórie Gr.X. Šampionát bez ladenia, ktorý jednoducho stojí za to!

 

Kart League

Zábavne a rýchle motokáry, ktoré otestujú vaše jazdecké zručnosti. Nezabudnite si správne nastaviť volant :-). 

 

Evolution Meeting

Zreinkarnovaný šampionát z hry Gran Turismo 2, 3 a 4 v ktorom sú povolené výhradne iba vozidlá Mitsubishi Lancer Evolution.

Supercar Festival

Séria pretekov zameraná na svetoznáme prémiové vozidlá.

Light weight Cup

V šampionáte sa jazdí s autami, ktoré majú kompaktné rozmery. Každý centimeter trati je citeľný.

Super GT

Preteky dvojíc v kategórii Gr.2. Tieto preteky dávajú iný rozmer a umožňujú získanie skúseností nielen skúsením, ale aj začínajúcim jazdcom . Tým je tvorený z rýchlejšieho a pomalšieho jazdca.

mÉgane trophy cup

Šampionát Mégane Trophy nám priniesol 5 napínavých pretekov bez ladenia vozidla.

Tourist trophy

Zreinkarnovaný nostalgický šampionát Tourist Trophy, ktorý sa objavil prvýkrát v GranTurismo 3. V tomto šampionáte sa jazdí s Audi TT prvej generácie.

gr.

Jedná sa o preteky s autami z kategórií Gr.3 a Gr.4 bez ladenia, mohli ste si vybrať ľubovoľné vozidlo len na začiatku šampionátu podľa vášho uváženia.

JDM legends

Každý z nás predsa niekedy začínal nie? Či už ste voľnočasoví jazdci, alebo profíci, ktorí odjazdia stovky kilometrov denne. Náš šampionát JDM Legends je tu práve pre vás!

Porsche cup

1.10.2020 sa nám odštartoval Porsche Cup. Niekoľko dní potom vzniklo GT Bros, ktoré svojim rýchlym vznikom prekvapilo nejedného organizátora pretekov v hre Gran Turismo SPORT.